NEWS & ARTICLES

Proč mám rád Under Armour

ARTICLE BY
Under Armour


UNDER ARMOUR je značka stvořená pro všechny sportovce, pro něž je sport vášní. Ostatně tuto americkou značku sportovního oblečení nosí také ti nejlepší sportovci světa. Velmi oblíbená je obzvláště v USA, kde ostatně také i vznikla. Značka vznikla v roce 1996 s poměrně jednoduchým plánem, chtěli vytvořit perfektní tričko, které by odvádělo pot od těla, místo, aby ho vsakovalo a pěkně na tělo přiléhalo. Zakladatelé trička toužili po tričku, které dokáže regulovat vaši teplotu a zvýší výkonnost. Za nápadem založit tuto firmu stojí bývalý americký fotbalista Univerzity of Maryland Kevin Plank. Jejich stěžejní myšlenkou je vytvořit oblečení, které je navrženo tak, že udrží sportovce v suchu, v chladu a v pohodlí v průběhu celé hry, tréninku anebo cvičení.

Under Armour

Moje nejoblíbenější kolekce od Under Armour je Alter ego, která užívá komixové náměty převážně od Marvela, takže v ní najdete trička po vzoru Thora, Capitana Ameriky, Hulka a dalších. A pro airsoft se mi hodí prádlo, které pohlcuje tělesné teplo a není vidět v infračervených kamerách. 

Under Armour

Under Armour nabízí široký sortiment pro muže, ženy i mládež. Technologie výroby je složitá, ale program využití je jednoduchý, HeatGear® se nosí v horku, ColdGear® v zimě a AllSeasonGear® v období mezi oběma extrém. Speciální funkcí je Outdoor Control, což je protizápachová technologie, která zabraňuje růstu baktérií, jenž stojí za zápachem. V neposlední řadě pak Under Amur využívá technologii UPF Ultraviolet protection, která chrání pokožku před slunečním zářením, čímž zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Všechny tyto moderní technologie si značka vyvinula sama. UA je v celém světě známá pro svůj charakteristický design, jenž je neustále inovován.

Under Amur rok, co rok značka vytváří nové kolekce sportovního oblečení pro několik typicky amerických sportů, jako třeba americký fotbal, NHL, basketbal, volejbal, baseball, softbal a lacrosse. Speciální kategorií Under Amour jsou pokrývky hlavy a ponožky pro teplo u (jarní a letní) sezónu a zimní sezónu. Značku velmi rádi nosí atleti a v poslední době i tenisté. V nabídce této špičkové značky tak naleznete bundy, mikiny sportovní kalhoty, trička, kraťasy, funkční spodní prádlo a mnoho dalšího. Vše ušité z materiálů vyrobenými za užití té nejnovější technologie, která vám zajistí maximální pohodlí i při náročném sportovním výkonu.

 

Žhavou novinkou ze zákulisí této značky je, že Under Armour zakoupila známé fitness aplikace Endomondo a MyFitnessPal. Kromě toho firma také navázala partnerství se společností HTC a za obě aplikace zaplatila pro někoho možná neuvěřitelnou částku 560 milionů dolarů.S aplikací Endomondo tak společnost získala 20 milionů členů po celém světě, jelikož se jedná o jednu z nejoblíbenějších fitness aplikací svého druhu a s aplikací MyFitnessPal (zabývající se tvorbou dietního plánu) s 80 miliony uživateli Under Armour získal celkem 100 milionů uživatelů.Galerie